MENÜ

Duca Pump | Corporate Slogan

Küresel bir şirket olarak dünyanın dört bir yanında aktif olarak satış gerçekleştirmek hedefiyle kurulan markamız, mükemmellik fikrini sürdürebilirlik hedefiyle birleştirerek iklimlendirme sektörünün en önemli ürünü olan sirkülasyon pompalarına DUCA imzasını atmıştır.

Hedefimiz açık, suyun hareket ettiği her noktada bulunmak ve alternatif çözümler üretmek.

Duca, Kombi Pompaları, Endüstriyel Pompalar ve Pompa aksesuarları alanlarında üst düzey bir çözüm sağlayıcıdır. Karmaşık teknolojileri ve tekelleşmiş ürünlere karşı sizlere kullanıcı dostu, kolay uygulanabilir, enerji verimliliği yüksek, düşük maliyetli ve yüksek performanslı çözümler sunuyoruz. İşimizin merkezine insanı koyuyoruz. Kullanıcı dostu ürünler ile son tüketicilere ve uygulama yapan kişilere uygun çözüm ve hizmetler sunuyoruz.

Duca, birçok kombi üreticisi tarafından ve birçok satış sonrası hizmet veren servisler tarafından 2017 yılından beri birçok beğeni kazanmıştır.

Bu doğrultuda, geleceği şekillendirecek soruları biliyor ve bunlara çözümler getirecek teknolojiler geliştiriyoruz.

2017 yılında İstanbul’da bir kombi parçaları üreten marka olarak kurulan Duca, geçen uzun yıllar içerisinde pompa konusunda küresel bir oyuncu olma yolunda ilerlemektedir.

Küresel bir şirket olarak dünyanın dört bir yanında aktif olarak satış gerçekleştirmek hedefiyle kurulan markamız, mükemmellik fikrini sürdürebilirlik hedefiyle birleştirerek iklimlendirme sektörünün en önemli ürünü olan sirkülasyon pompalarına DUCA imzasını atmıştır.

20’den fazla ülkede, 45 çeşit ürün ailemizle, senelik 300.000 adet pompa, 500.000 adet pompa aksesuarları satış yapmaktayız. Ücra bir köyden, devasa gökdelenlere kadar değişen yapılarda sıcak suyun taşınması için küçük parçalarla büyük işler yapanların tercihi olacaktır.

20'den
fazla ülke
45 Çeşit
ürün ailesi
300.000
Adet Pompa
500.000
Pompa Aksesuarı

Vizyonumuz

Ürün, hizmet çeşitliliği ve kalitesi konusunda ilk akla gelen marka olmayı hedefleyen DUCA, akışkan sistemlerin yedek parça tedariğinde dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Ürün, hizmet çeşitliliği ve kalitesi konusunda ilk akla gelen marka olmayı hedefleyen DUCA, akışkan sistemlerin yedek parça tedariğinde dünya markası olmayı hedeflemektedir. Suyun ve enerjinin etkin kullanılmasını sağlayan geleneksel ve doğa dostu çözümlere her zaman destek verir. DUCA, bu doğrultuda inovatif bir ürün geliştirme sistemini benimseyerek hareket eder. Dünya standartlarında bir ürün çeşitliliğine ulaşarak dünyanın her köşesine Türkiye’yi tanıtma amacıyla su ve enerji sistemlerinde en etkin çözümlerin alınmasını yolunda ilerlemektedir. Bilinen ve tercih edilen bir marka olurken sektörün ihtiyaçlarına hızla çözüm üretebilen bir ürün kalitesiyle, rakiplerine fark atmayı hedeflemektedir. İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda dünya standartlarına uygun bir çalışma ilkesi benimseyen DUCA, beşeri, teknik ve lojistik alanda inovatif bir vizyon izlemektedir.

Misyonumuz

Doğa dostu enerji kaynaklarının yaygınlaşmasını destekleyen DUCA, sirkülasyon pompası ve benzer parça ithalatı ve ihracatı yaparak iklimlendirme sistem parçalarının temel tedarikçisi olmayı misyon edinmiştir.

Doğa dostu enerji kaynaklarının yaygınlaşmasını destekleyen DUCA, sirkülasyon pompası ve benzer parça ithalatı ve ihracatı yaparak iklimlendirme sistem parçalarının temel tedarikçisi olmayı misyon edinmiştir. Genç, dinamik, heyecanlı ve yenilikçi bir marka olarak şimdiden dünyanın 11 farklı ülkesine ihracat yapmaya başlayan firmamız, uygulama ihtiyaçlarına göre değişen modellerin tedariğini sağlamaktadır. Geleneksel yedek parçaların yani sıra modern ve enerji tasarruflu parçalar üreterek inovatif bir ilkeyle çalışan markamız, her zaman içinizi ısıtacak olan mekanların gerçek anlamda ısınmasını sağlayan parçalar üretmektedir. Tedarik, ihracat ve memnuniyet üçgeninde akışkan sistemlerin yedek parçalarını temin eden DUCA, müşteri memnuniyetini esas alarak şeffaf ve güvenilir bir ihracat anlayışını misyon edinmiştir.