MENÜ

DUCA

ürün kalitesini şirketin gelişimi için en önemli faktör olarak kabul eder ve mükemmel kalite yönetim sistemi kurmaya, pazar odaklı ürünleri üretmek için araştırmalar yürüten bir şirket kimliği oluşturmakta.

İnovasyon

Duca, ürün kalitesini şirketin gelişimi için en önemli faktör olarak kabul eder ve mükemmel kalite yönetim sistemi kurmaya, pazar odaklı ürünleri üretmek için araştırmalar yürüten bir şirket kimliği oluşturmakta.

Teknik Araştırma

En iyi kalite malzeme ve işçilik ile üretilen ürünlerimiz en ağır şartlarda dahi güvenle uzun yıllar size hizmet edecektir! Ürünlerimizi en yüksek kalite malzeme kullanarak, imalat tecrübemizle üretmekteyiz.

Kalite Yönetimi

Geniş ürün yelpazemiz ile tüm redüktör ve kaplin ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyoruz! Geniş ürün yelpazemiz içinde Asekron pompalar yer almaktadır.

Duca Pump Innovation

İNOVASYON

Teknik Araştirmalarımızı & Kalite Yönetimimizi Keşfedin.

Duca, kurulduğundan bu yana teknik bir araştırma merkezi kurdu. Şu anda, bu merkez 3 doktora derecesine sahip 3 kişi, yüksek lisans derecesine sahip 15 kişi, 5 üst düzey mühendis ve orta seviyenin üzerinde başlıkları olan 30 mühendis olmak üzere 100'den fazla teknik personele sahiptir.

Bu üyeler, araştırma, işleme, mühendislik, pazarlama ve diğerleri gibi farklı alanlarda uzmanlaşmıştır. Yani, bu araştırma ekibi iyi organize edilmiş.

Verimli motor araştırmalarının yanı sıra pompalar için kontrol, iletişim ve yeni enerji teknolojilerinin araştırılmasına adamıştır.

Bu arada, orta ve yüksek son ürünler için araştırmalar da yapılmaktadır. Teknik araştırma merkezi, ürün veri yönetimini gerçekleştirmek için PDM adlı ürün veri yönetimi yazılımını sunar.

Araştırma merkezimiz bir stratejidir ve “platformumuzu güçlendirmek, çekirdek teknoloji oluşturmak, üretim sürecine odaklanmak, üretim pazarına hizmet etmek, müşteri değerine odaklanmak, lider pazar ihtiyaçlarını” hedeflemektir.

Ürünümüz araştırıldıktan sonra çok dikkat edilecektir. Bu şekilde, teknik araştırma, üretim endüstrisinin gelişimini hızla teşvik eder.

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek, daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışıyoruz.

TEKNİK ARAŞTIRMA

Teknik Araştirmalarımızı & Kalite Yönetimimizi Keşfedin.

Duca Pump’ın üretildiği kuruluş, kurulduğundan bu yana teknik bir araştırma merkezi kurdu. Şu anda, bu merkez 3 doktora derecesine sahip 3 kişi, yüksek lisans derecesine sahip 15 kişi, 5 üst düzey mühendis ve orta seviyenin üzerinde başlıkları olan 30 mühendis olmak üzere 100'den fazla teknik personele sahiptir.

Bu üyeler, araştırma, işleme, mühendislik, pazarlama ve diğerleri gibi farklı alanlarda uzmanlaşmıştır. Yani, bu araştırma ekibi iyi organize edilmiş.

Verimli motor araştırmalarının yanı sıra pompalar için kontrol, iletişim ve yeni enerji teknolojilerinin araştırılmasına adamıştır. Bu arada, orta ve yüksek son ürünler için araştırmalar da yapılmaktadır.

Teknik araştırma merkezi, ürün veri yönetimini gerçekleştirmek için PDM adlı ürün veri yönetimi yazılımını sunar. Araştırma merkezimiz bir stratejidir ve “platformumuzu güçlendirmek, çekirdek teknoloji oluşturmak, üretim sürecine odaklanmak, üretim pazarına hizmet etmek, müşteri değerine odaklanmak, lider pazar ihtiyaçlarını” hedeflemektir.

Ürünümüz araştırıldıktan sonra çok dikkat edilecektir. Bu şekilde, teknik araştırma, üretim endüstrisinin gelişimini hızla teşvik eder.

Duca Pump Innovation
Duca Pump Innovation

KALİTE YÖNETİMİ

Duca, ürün kalitesini şirketin gelişimi için en önemli faktör olarak kabul eder ve mükemmel kalite yönetim sistemi kurmaya, pazar odaklı ürün araştırmaları yürütmeye, gelişmiş yönetim yöntemini özümsemeye, ISO9001 gibi bazı yönetim sistemlerini yürütmeye ve entegre etmeye adamıştır.

ISO14001, OHSAS18001GS, CE, UL, RoHS, vs. Sağlam performans, üstün kalite ve kusursuz hizmet sayesinde ürünümüz dünya pazarında geniş çapta kabul görmektedir. Su pompası için ilgili standartlara göre, tüm tespit maddelerini ve üretim prosedürlerini kapsayan, kalite kontrolü için 25 adım belirledik. Ayrıca su pompası performans tespit merkezinin yanı sıra fiziksel ve kimyasal tespit merkezinin yanı sıra bu alanda gelişmiş merkezlerdir.

Ek olarak, ürün performans saptama platformu yetkili departman tarafından test edildiği gibi yüksek hassasiyetli B derecesine (1. derece) ulaşır, böylece bitmiş ürün standart ve müşteri gereksinimlerini karşılar. Öte yandan, kalite kültürüne de önem veriyoruz ve kaliteli eğitim için kilit nokta, kişiliğin ürün kalitesini belirlediği ve ürün kalitesini işletme geleceğini belirlediği kavramdır.

Tüm çalışanlar kalite yönetimi ile uğraşır ve her yıl yaklaşık 30 olumlu sonuç veren kalite kontrol döngüsü (QCC) düzenlenir. Bu arada, çalışan personelimiz, çalışanların memnuniyetini ve kalite kültürünü artıran makul önerilerde bulunmaya teşvik edilmektedir. Sonuç olarak, kalite yönetim ekibimiz fabrikamızda önemli bir rol oynamaktadır. Şimdi, dünya pazarı çok rekabetçi ve kalite herkesin bildiği gibi önem kazanıyor.

Kalite kontrolü için yönetim felsefesinde ve yönetim seviyesinde atılım yapmak için, gelişmiş yönetim konseptini ve yönetim modunu tanıtıyoruz ve kademeli olarak performans mükemmelliği için kriter olarak bilinen GB / T 19580 standardını destekliyoruz. Böylece, toplam yönetim seviyesi ve genel işletme kalitesi hem şirketimizi dünyanın en iyi şirketlerinden biri haline getirmiştir.